etsi
Kirjaudu Kirjaudu

D-Link DEM-311GT lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 850 nm

D-Link DEM-311GT, Valokuitu, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125 µm, SX € 41,47 D-link

D-link

Suosikit E-mail Tulosta + - Osta
Jaa
D-link - D-Link DEM-311GT lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Tuotteen tiedot
Tuoteryhmä Transiiverit (GBIC/SFP)
Varasto saldo 1
Toimitusaika 2 päivä (ä)
MPN

DEM-311GT

GTIN

4260380720851 / 5051749523737 / 0790069248153

Kuvaus

D-Link DEM-311GT. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP. Pakkauksen leveys: 74 mm, Pakkauksen syvyys: 131 mm, Pakkauksen korkeus: 49 mm. Toimituspakkauksen pituus: 36 cm, Toimituspakkauksen leveys: 26 cm, Toimituspakkauksen korkeus: 31 cm