Laajempi haku etsi
Kirjaudu Kirjaudu

C2G 2M LC/LC OM4 LSZH FIBRE PATCH - VIOLET valokuitukaapeli Violetti

C2G 2M LC/LC OM4 LSZH FIBRE PATCH - VIOLET, 2 m, LSZH, OM4, LC, LC, Violetti € 47,68 C2G

C2G

Suosikit E-mail Tulosta + - Osta
Jaa
C2G - C2G 2M LC/LC OM4 LSZH FIBRE PATCH - VIOLET valokuitukaapeli Violetti
Tuotteen tiedot
Tuoteryhmä Valokuitukaapelit
Varasto saldo 67
Toimitusaika 2 päivä (ä)
MPN

81750

GTIN

0757120817505 / 8592978131586

Kuvaus

C2G 2M LC/LC OM4 LSZH FIBRE PATCH - VIOLET. Johdon pituus: 2 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM4, Liitin 1: LC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Male connector / Male connector, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Violetti