etsi
Kirjaudu Kirjaudu

Meraki LR4 QSFP 40G Transceiver

Cisco Meraki - QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin Cloud Managed MS420, Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410, MS420, MS425 € 7.841,60 Cisco

Cisco

Suosikit E-mail Tulosta + - Osta
Jaa
Cisco - Meraki LR4 QSFP 40G Transceiver
Tuotteen tiedot
Tuoteryhmä Transiiverit (GBIC/SFP)
Varasto saldo 0
Toimitusaika 5-21 päivää
MPN

MA-QSFP-40G-LR4

Kuvaus
kuvausta ei saatavilla